Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

piatok 4. mája 2018

ZAPLETAL, ŠTĚPÁN - NEMČINA PRE SAMOUKOV

ZAPLETAL, ŠTĚPÁN

NEMČINA PRE SAMOUKOV

Slovenské pedagogické nakladateľstvo, Bratislava, 1968
ilustrácie Josef Říha
obálka Josef Říha
preklad Alžbeta Kminiaková
2. vydanie, 20.150 výtlačkov
68-029-68

jazyky, nemecký jazyk, učebnice
356 s. + 78 s. príloha, slovenčina, nemčina
hmotnosť: 365 g

tvrdá väzba, malý formát
stav: dobrým bez Kľúča

2,00 €

*zukol2* in *H-2-8*

Táto učebnica vás zoznámi v 34 lekciách bez pomoci učiteľa so základmi nemeckého jazyka a umožní vám dohovoriť sa po nemecky v najbežnejších situáciách každodenného života. Učebnicu dopĺňa prehľad gramatiky, abecedný nemecko-slovenský a slovensko-nemecký slovníček a v prílohe Kľúč k cvičeniam.