Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

štvrtok 3. mája 2018

TABLIC, BOHUSLAV - PAMÄTI ČESKO-SLOVENSKÝCH BÁSNIKOV ALEBO VERŠOVANCOV

TABLIC, BOHUSLAV

PAMÄTI ČESKO-SLOVENSKÝCH BÁSNIKOV ALEBO VERŠOVANCOV
ktorí sa alebo v Uhorsku narodili, alebo aspoň v Uhorsku žili

Slovenský Tatran, 2000
edícia Knihy do vrecka (6)
preklad a doslov Rudo Brtáň
1. vydanie v tejto edícii
ISBN 80-222-0485-4

životopisy, literárna teória,
296 s., slovenčina
hmotnosť: 291 g

tvrdá väzba, malý formát
stav: veľmi dobrý, dve knižničné pečiatky

3,20 €

Nezastupiteľnú úlohu pri vzniku slovenského literárnohistorického myslenia, formujúceho sa v období osvietenstva na prelome 18. a 19. storočia, zohral Bohuslav Tablic dielom Pamäti česko slovenských básnikov alebo veršovcov, ktoré vyšlo postupne v štyroch zväzkoch. V tomto vydaní vám ich predkladáme v ucelenej podobe.