Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

utorok 8. mája 2018

DAŠKOVÁ, KVETA - MILIÓN KROKOV BEZ NEHODY

DAŠKOVÁ, KVETA

MILIÓN KROKOV BEZ NEHODY

Q111, 1992
ilustrácie Blanka Šperková
2. vydanie (v Q111 1.)
ISBN 80-85401-12-6

knihy pre deti
28 s., slovenčina
hmotnosť: 107 g

mäkká väzba
stav: veľmi dobrý

1,00 €

*zukol3*

Text Kvety Daškovej a rozmanité obrázky ilustrátorky Blanky Šperkovej majú za cieľ prispieť k dopravej výchove detí a zoznámiť ich so základnými pravidlami cestnej premávky, aby sa ako chodci mohli cítiť bezpečne.