Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

sobota 27. mája 2017

MURPHY, JOSEPH - LÉČEBNÉ SÍLY V NÁS

MURPHY, JOSEPH

LÉČEBNÉ SÍLY V NÁS
(How to use your healing power)

Alpress, Frýdek-Místek, 1996
edícia Klokan
preklad Irena Palová
obálka Zbyněk Janáček
1. vydanie
ISBN 80-85975-93-9

zdravie, ezoterika
108 s., čeština
hmotnosť: 172 g

tvrdá väzba
stav: dobrý

2,60 €

*lupev* (in *R15*)

Další dílo navazující na „Moc podvědomí“. Josepha Murphyho zná celý svět. Jeho moudrost, životní nadhled a cit pro svět dokáže upoutat každého čtenáře. Nepřeberná klenotnice rad, jak z vlastní vnitřní síly čerpat energii i optimismus a tím si upevňovat zdraví a životní vyrovnanost.