Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

utorok 30. mája 2017

HAYOVÁ, LOUISE L. - LÁSKA SA RODÍ V TEBE

HAY, LOUISE L.

LÁSKA SA RODÍ V TEBE
(The Power is within you)

Gardenia, Beratislava, 1997
preklad Marián Dujnič
obálka Gabriel Paulíny
2. vydanie
ISBN 80-85662-31-0

psychológia, rodina,
216 s., slovenčina
hmotnosť: 250 g

tvrdá väzba s prebalom
stav: listy pokrútené od vlhka

0,50 € PREDANÉ

*lupev*

Po mimoriadnom úspechu knihy MILUJ SVOJ ŽIVOT, prichádza na náš knižný trh ďalšie dielo Louise L. Hayovej: LÁSKA SA RODÍ V TEBE. Po rokoch osobnej práce s klientmi, stovkách rôznych tvorivých dielní a intenzívnych kurzov po celom svete autorka pochopila, že existuje len jeden spôsob ako vyriešiť každý problém alebo vyliečiť každé ochorenie a tou je - zbaviť sa nenávisti, odporu, hnevu a kritiky - a namiesto toho pestovať v sebe lásku. Biblia hovorí:
„Miluj blížneho svojho ako seba samého.“ Pričasto však zabúdame na poslednú trojicu slov - ako seba samého.
Hayová učí nájsť a využívať duchovnú silu, ktorá je prítomná v každom z nás. Učí počúvať vnútorný hlas, uvoľňovať staré bolesti, nepríjemné spomienky a pocity. Uvádza unikátnu liečbu duše pomocou kontaktu s naším vnútorným dieťaťom. V kapitole Desať krokov k láske ukazuje, že láska sa rodí v nás. Čím viac milujeme, tým väčšmi priťahujeme lásku.