Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

streda 31. mája 2017

GOULD WHITEOVÁ, ELLEN - NACHÁDZANIE VNÚTORNÉHO POKOJA

GOULD WHITE, ELLEN
WHEELING, L. MUNILLA C.E.

NACHÁDZANIE VNÚTORNÉHO POKOJA
(Steps to Christ)

Inspiration Books East, Jemison, 1999
obálka K Vreeland, H. Armstrong Roberts

náboženská literatúra,
208 s., slovenčina
hmotnosť: 105 g

mäkká väzba
stav: dobrý

1,40 €

*lupev* (in *110*)

Dnešný rýchly životný štýl si vyžaduje úľavu. Osobné sklamania nedobré rodinné vzťahy a stres v zamestnaní ochromujú tisíce ľudí. Táto kniha, ktorá vyšla vo viac než 100 jazykoch, je ľahko čitateľným vodcom a ponúka trvácne riešenie problémov, ktoré vyplývajú z každodenného stresu. Objavte, čo objavili už milióny čitateľov:
Nachádzanie vnútorného pokoja je kniha pre každého ...