Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

piatok 26. mája 2017

LUDLUM, ROBERT - CHANCELLOROV RUKOPIS

LUDLUM, ROBERT

CHANCELLOROV RUKOPIS
(The Chancellor Manuscript)

Slovenský spisovateľ, Bratislava, 1983
edícia Zelená knižnica
preklad Dušan Slobodník
prebal a ilustrácie Michal Bartko
1. vydanie, 80.000 výtlačkov

beletria, román, detektívky,
464 s., slovenčina
hmotnosť: 503 g

tvrdá väzba, papierový prebal
stav: dobrý

1,50 €

*H-2-6*

Inver Brass, skupina washingtonských intelektuálov zastupujúcich veľmi vplyvné miesta v štátnej správe je hlboko znepokojená chovaním Edgara Hoovera. Riaditeľ FBI má spis plný kompromitujúcich materiálov, ktoré neváha použiť spôsobom, ktorý je mierne neetický. Členovia Inver Brass sa chystajú nenápadne zneškodniť Hoovera, vymyslia dokonalý plán, ktorý sa objaví v pripravovanom rukopise známeho spisovateľa Petera Chancellora. Je to náhoda? Pre Inver Brass sa stáva Chancellor nepriateľom číslo jeden.