Vitajte v mojom antikvariáte!

na FACEBOOKU - https://www.facebook.com/ripakovantikvariat/

Chcete mať prehľad o najnovších prírastkoch? Zadajte svoju e-mailovú adresu do kolónky "Follow by Email" vpravo hore. Alebo sa stanete členom stránky na Facebooku. Vyberte si to, čo je Vašej duši najbližšie. Ak sa Vám niečo zapáči, napíšte mi na riporipo@gmail.com. Postup bude nasledujúci :

a.) uvediete Vašu adresu b.) hmotnosť knihy pre výpočet poštovného - do 500 g - cena 1,60 € listová zásielka doporučene II. Trieda. Ak bude hmotnosť zásielky vyššia, vždy platia cenníky zásielok Slovenskej pošty c.) vyberiete si banku, do ktorej zaplatíte za knihu a zásielku (mBank resp. ČSOB). Na dobierku, po zlých skúsenostiach, neposielam. d.) Dáte mi avízo o zrealizovaní platby. Môžeme sa dohodnúť i na osobnom prebratí zásielky v Košiciach. e.) posielam zásielku f.) tešíte sa z knihy g.) čítate ..)

Jednoduché, však? )

ANTIKVÁRIUM (magyarul)

Ha Magyarországról van, és bármelyik könyv érdekelné, kérjük írjon a riporipo@gmail.com címre. A könyvek küldhetök postán. Ha átutazóban van Kassán, a megrendelt könyveket személyesen is átveheti.

nedeľa 11. marca 2018

TOMAN, IVO - ÚSPĚŠNÁ SEBEMANIPULACE

TOMAN, IVO

ÚSPĚŠNÁ SEBEMANIPULACE
Tajemství vnitřní mluvy

Taxus International, Praha, 2009
obálka Alexander Klinko
ilustrácie Alexander Klinko
2. vydanie

motivácia, psychológia,
190 s., čeština
hmotnosť: 287 g

mäkká väzba
stav: veľmi dobrý

2,00 € PREDANÉ

*olepa*

Příručka odhaluje vzorce myšlení a chování, bez kterých nelze dosáhnout svých cílů. Obsahuje spousty rad a doporučení, jak uspět nejen v kariéře, ale i ve všech dalších oblastech lidského konání a působení. Titul je postavený na myšlence, že většina lidí to v životě nikam nedotáhne, protože nemá správné vzorce myšlení a jednání. Autor pak prostřednictvím svého životního příběhu, kdy dosáhl vysněných cílů navzdory Touretteovu syndromu, seznamuje čtenáře s konkrétními návody na úspěch pomocí sebemanipulace.